Хто ми?

Благодійний Фонд Чуницького Олексія

Дану Благодійну Організацію створили ми – подружжя українців, я Олексій Чуницький та моя дружина Владислава Чуницька.
До війни ми займались підприємницькою діяльністю – організацією будівельних та ремонтних робіт нерухомості. Ніколи не могли подумати, що зможемо використати свої професійні навички у відновленні країни від нападу агресора, але, обирати не довелося.

Наша історія війни

“Після вторгнення Росії в Україну 24.02.22, ми почали робити те, що в наших силах. Свою дружину я відправив за кордон (ми жили за 30 км від Бучі, тому не знали, чого чекати далі). Коли вона поїхала, я почав допомагати місцевим волонтерам, а вона у свою чергу, допомагала іншим фондам в режимі онлайн.

Кожен день був мов фільм: новини, жахливі звістки про знищення нашої нації, сирени, вибухи.

На початку квітня повністю звільнили Київську область від окупантів. Я сам закупив продуктів, та поїхав з друзями до Іванківського району (деокупована територія). Те, що ми побачили, було жахіттям.

Ми їхали, та не могли відвести очей від зруйнувань: дороги, мости, знищена воєнна техніка, згорілі машини та будинки. А ще там були люди, які пережили страшну окупацію.

Тоді ми зрозуміли, що місцевим жителям вкрай потрібна допомога. Там не було магазинів, комунікацій (світла, води, газу, мобільного зв’язку), люди не мали навіть їжу та питну воду.

Так ми почали самостійне волонтерство. Я долучав друзів та знайомих до своєї діяльності, моя дружина повернулась з закордону, щоб допомагати мені з організацією.

Хтось підтримував провізією для поїздок, хтось коштами, а хтось їздив зі мною та допомагав роздавати гуманітарну допомогу. Також я почав співпрацювати з іншими фондами, тому потрохи об’єми з різних джерел збільшувались (всі звіти Ви можете побачити тут).

Зараз ситуація на деокупованих містах і селах потроху покращується. Вже їздить достатня кількість волонтерів, потрохи відновлюють комунікації, та десь почали працювати магазини. Але дуже багато домівок та домогосподарств потребують ремонту або повної відбудови. Держава не може почати будівельні робити, бо її перше завдання – це завершити цю жахливу війну. Скільки ще часу чекати на відбудову ніхто не знає! Але точно відомо, що якщо постраждалим людям не зробити життєво необхідні ремонтні роботи (перекрити дах, поставити вікна, збудувати стіни і т. д.) до початку зими, то вони назавжди залишаться без свого житла.

В мене є досвід роботи в будівництві, тому ми сміливо можемо допомагати людям з відновленням їх домівок!

Ми заснували Благодійну організацію «Благодійний фонд «Чуницького Олексія», щоб працювати офіційно та надавати ще більше допомоги ЗСУ, постраждалим від війни людям з їжею і речами першої необхідності, та з відбудовою домівок (людям, які не мають ресурсів та можливості зайнятись цим питанням).

На зараз ми з командою продовжуємо розвозити гуманітарну допомогу нужденним, допомагаємо ЗСУ продуктами харчування, та починаємо відбудову Київської області, а там і всієї України.

Олексій Чуницький. Голова правління БО «БФ «Чуницького Олексія».”

Зробити внесок