Після наших перших поїздок на фронт з гуманітарною допомогою для ЗСУ, ми зрозуміли, що цей напрямок буде головним у нашій благодійній діяльності!

Збройні Сили України захищають нас від ворога! Ці люди роблять неймовірні речі, щоб відстояти свободу українців! Вони жертвують собою заради вільного життя, заради миру в усьому світі, заради нас з вами!

Це справжні герої! І щоб хоч трохи віддячити їм за цей героїзм, ми повинні підтримувати їх у цьому бою, у нашому спільному бою проти жорстокого агресора!

Запитів від воєнних надходить дуже багато, починаючи з провізії, закінчуючи амуніцією. Щоб всіх їх задовольнити потрібна велика кількість різних ресурсів, яких самотужки не зібрати. Тому ми почали об‘єднуватись з колегами-волонтерами, щоб допомогати один одному у цій нелегкій справі!

Ми збираємо все необхідне (відштовхуючись від запитів ЗСУ) та разом їдемо безпосередньо на фронт, щоб доставити вантажі в потрібні місця. Зазвичай ми доставляємо:

  • продукти харчування (з довгим терміном зберігання);
  • медичні засоби;
  • постіль;
  • засоби індивідуального захисту;
  • та все необхідне для армії.

Оскільки запекла війна продовжується і сьогодні, наша допомога ЗСУ потрібна кожен день! Тому ми просимо всіх небайдужих долучатись та допомагати хто чим може. Якщо кожен з нас зробить хоч маленький вклад у це велике діло, це вже буде величезна допомога для наших хоробрих захисників!

Єднаємось та перемагаємо!

Тільки разом ми здолаємо зло, що хоче знищити всю Україну!

Більше звітів Ви можете побачити тут